» MODELÁŽ NEHTŮ

» PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

modeláž nehtů prodlužování řas modeláž nehtů, prodlužování řas

» PRODEJ PRODUKTŮ

 

• KONTAKTY

Kateřina Slunečková
IČ: 869 21 762

Ke Stírce 1837/52
182 00 Praha 8 - Kobylisy
mapa

GPS souřadnice
50°7'22.641"N, 14°27'18.878"E

+420 773 658 688
katkanehty@email.cz

www.katkanehty.cz
www.nehty-rasy-praha.cz

• OTEVÍRACÍ DOBA

PO-PÁ
09:30 - 20:00 hod.

ŘASY

• Prodlužování řas lepením řasa na řasu

Srovnávat lepení tzv. "trsečků" řas či falešných (umělých) řas vcelku a prodlužování řas metodou řasa na řasu nelze. Jedná se o zcela jiný způsob aplikace i celkový vzhled prodloužených řas.

Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas je přilepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní. Tím se stane prodloužením řasy, které nejen vypadá naprosto přirozeně a přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

 

S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

 

• Fotografie před a po aplikaci k dispozici zde:

http://www.jbcosmetics.cz/fotogalerie.html

• Ceník prodlužování řas

> CENÍK V PDF

 

 

Publikuje firma Kateřina Slunečková © všechna práva vyhrazena.
Vytvořila společnost PROFI IMAGE s.r.o. © všechna práva vyhrazena.